Şans Topu Sonuçları Sorgulama

Şans Topu Sonuçları Sorgulama

Şans Topu, Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen popüler bir talih oyunudur. Ülkemizde talih oyunları büyük ilgi görüyor. Milli Piyango idaresi çeşitli şans oyunları düzenleyen bir kamu kurumudur. Milli Piyango idaresi piyango biletlerini basmak, piyango, sayısal loto, şans topu, on numara, hemen-kazan planlarını hazırlamak, bu oyunları uygulamak ve ikramiyelerini dağıtmak gibi görevleri bulunan bir kurumdur.

5+1 olarak da anılan Şans Topu da en çok oynanan talih oyunlarından birisidir. Milli Piyango İdaresi, tarafından düzenlenen talih oyunları arasında bulunan Şans Topu çekilişleri Çarşamba günleri yapılmaktadır.

Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. Şans Topu’nda ilk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. Şans Topu’nda iştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu oyununa iştirak etmek isteyenler kendi şanslı rakamlarını seçerek oyuna dahil olabilir. Ancak yetkili bayilerde makineden hazır olarak şanslı rakamların yazıldığı kuponları satın alarak da oyuna katılabilirler. Her Çarşamba günü çekilişi gerçekleşen şans oyununda seçilen rakamları tahmin eden katılımcılar büyük ikramiyeyi kazanır. Birden fazla talihli olması halinde ikramiye bölüşülür. Doğru rakamları tahmin eden olmazsa ikramiye devir eder. Gelecek hafta da şanslı rakamları bilen çıkmazsa bir sonraki haftaya devir olur. Böylece ikramiye katlanarak artar.

Çarşamba günlerinin vazgeçilmesi olan Şans Topu oyunu sonuçlarını Çarşamba gecesi çekiliş tamamlandıktan sonra kurumun resmi internet sayfasından online bilet sorgulaması yaparak öğrenilmektedir.

Milli Piyango Şans Topu Sonuç Sorgulama sayfasına ulaşmak için tıklayınız.sans-topu

Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra Çekiliş tarihi ve haftası yazılarak şanslı rakamlara ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Evde Kibrit Paketleme Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Ek iş 2014, ek iş imkanları ve ek iş yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ