Sayısal Loto Sonuç Sorgulama

Sayısal Loto Sonuç Sorgulama

Milli Piyango idaresi tarafından çeşitli şans oyunları düzenlenmektedir. Milli Piyango idaresinin görevlerinin arasında piyango biletlerini basmak, piyango, sayısal loto, şans topu, on numara, hemen-kazan planlarını hazırlamak, bu oyunları uygulamak ve ikramiyelerini dağıtmak gelmektedir.

İdarenin en çok ilgi gören talih oyunlarından birisi de Sayısal Lotodur. Milli Piyango İdaresi, tarafından düzenlenen talih oyunları arasında bulunan Sayısal Loto Cumartesi günleri düzenlenmektedir.

Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen, Sayısal Lotoda katılımcılar 1-49 sayı kümesi içinden şanslı 6 rakamı yakalamaya çalışmaktadır. Çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesi sonucu farklı oranlarda ikramiye kazanılır. Her Cumartesi günü çekilişi gerçekleşen şans oyununda 6 rakamı bilen büyük ikramiyeyi kazanır. Birden fazla bilen çıktığı takdirde ikramiyeyi paylaşır. Doğru rakamları tahmin eden olmazsa ikramiye gelecek haftaya devir eder. Gelecek hafta da şanslı rakamları bilen çıkmazsa bir sonraki haftaya devir yapar. Böylece ikramiye katlanarak artar.

Milli Piyango Sayısal Loto oynayarak şansını denemek isteyenler kendi şanslı rakamlarını seçerek oyuna dahil olabilir. Ancak isterlerse de yetkili bayilerde makineden hazır olarak Sayısal Loto şanslı rakamlarını seçerek oyuna katılabilirler. Cumartesi günlerinin tiryakilik yaratan Süper Loto oyunu sonuçlarını Cumartesi gecesi çekiliş tamamlandıktan sonra kurumun resmi internet sayfasından online bilet sorgulaması yaparak öğrenmek mümkün.

Milli Piyango Sayısal Loto Sonuç Sorgulama sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.sayisal-loto

Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra çekiliş tarihi ve çekiliş haftası belirtilerek Sayısal Loto Sonuçlarına ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Evde Kibrit Paketleme Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Ek iş 2014, ek iş imkanları ve ek iş yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ