Süper Loto Sonuçları Sorgulama

Süper Loto Sonuçları Sorgulama

Ülkemizde şans oyunları Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenmektedir. İdarenin en çok ilgi gören talih oyunlarından birisi de Süper Lotodur. Milli Piyango İdaresi, tarafından düzenlenen talih oyunları arasında bulunan Süper Loto Perşembe günleri düzenlenmektedir.

Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen, Süper Lotoda katılımcılar 1-54 sayı kümesi içinden şanslı 6 rakamı yakalamaya çalışmaktadır. Çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesi sonucu farklı oranlarda ikramiye kazanılır. Her Perşembe oynanan şans oyununda 6 tahmin eden çıkmayınca ikramiye gelecek haftaya devir eder. Her hafta şanslı rakamları bilen çıkmayında bir sonraki haftaya devir yapar. Böylece ikramiye katlanarak büyür.

İdarenin birçok oyunu olsa da Süper Loto büyük ilgi gören bir oyundur. Milli Piyango Süper Loto oynayarak şansını denemek isteyenler ister kendi şanslı rakamlarını seçerek, isterlerse de yetkili bayilerde makineden hazır olarak Süper Loto şanslı rakamlarını seçerek oyuna dahil olabilirler. Perşembe günlerinin vazgeçilmesi olan Süper Loto oyunu sonuçlarını Perşembe gecesi çekiliş tamamlandıktan sonra kurumun resmi internet sayfasından online bilet sorgulaması yaparak öğrenmek mümkün.

Milli Piyango Sonuç Sorgulama sayfasına ulaşmak için tıklayınız.super loto sonuclariYukarıdaki bağlantıya giriş yaptıktan sonra Çekiliş tarihi ve çekiliş haftasını yazarak Süper Lotoda o haftanın şanslı rakamlarına ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Evde Kibrit Paketleme Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Ek iş 2014, ek iş imkanları ve ek iş yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ