SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim?

SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim?

SGK Emekli olmak her çalışanın hayallerini kurduğu bir dönemdir. Emeklilikte birçok emekli yine çalışmak durumunda kalsa da yine de emekli aylığı almanın güvencesini yaşamak isterler. Bu nedenle her çalışan ne zaman emekli olacağını ve emekli olduğunda ne kadar aylık alacağını merak etmektedir.

SSK statüsünde çalışanlar emeklilik ile ilgili sorgulamalarını internetten tek tıkla yapabilmektedir. Güncel SGK Hizmet Dökümü’ne ve “ne zaman emekli olabilirim” sorusunun yanıtına SGK sitesinden ve turkiye.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

“SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim” sorgulaması yapmak için tıklayınız 

Yukarıdaki bağlantıyı açarak, E-SGM Hizmet sorgulama ekranında “TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve güvenlik kodu” bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada “4A Hizmet Dökümü” linkine tıklayarak, SSK Hizmet Dökümü’nü görebilirsiniz.

E-SGM Hizmet sorgulama ekranında şifresiz olarak SSK Sorgulaması yapabilir, SGK Hizmet Dökümü alabilir, SSK Sicil No Sorgulayabilir, SSK Prim Sorgulayabilir, SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama ve SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim gibi hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz.

SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim, sorusunun yanıtını sorgulama ekranındaki güvenlik adımlarını geçtikten sonra hemen bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ