Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2014

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2014

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan yazılı açıklama ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli 28706/2007 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli 28/06/2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete ’de yayınlanan içerik esas alınarak Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Aranan özellikler

Alınacak personel vasıfları hemşire ve sağlık teknikerleri olacaktır. İlgili fakültelerin ve yüksekokulların Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun 68 adet, hemşirelik veya sağlık memurluğu programlarından mezun ve 2 yıl organ nakli merkezinde deneyimli be belgeli olacak şekilde 1 adet, fizik tedavi programından mezun 2 yıl tecrübeli 1 adet, anestezi programlarından mezun olan 1 kişi ve protez ortez programından mezun olmak sureti ile 5 yıl deneyimli 1 adet personel alınacaktır. Başvuru şartlarında aranan koşullar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, yüz kızartıcı suçlar (hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik vs. ) sonucu 6 aydan fazla hüküm giymemiş olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak 657 sayılı kanunun 53. Madde hükümleri saklı kalmak şartı ile görev yapmasına engel akıl ve ruh sağlığına sahip olmamak, 35 yaşından gün almamış ve 18 yaşını tamamlamış olmak, 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak. Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’li olarak çalışmamaktır.

Başvuru yapmak için resme tıklamanız yeterlidir.

gaziantep üniversitesi


Bir önceki yazımız olan Çukurova Üniversitesi Öğretim Elemanı Personeli Alım İlanı Başvurusu başlıklı makalemizde Çukurova Üniversitesi Öğretim Elemanı alımı, Çukurova Üniversitesi Personel Alımı ve Çukurova Üniversitesi personel alımı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ