Güle Güle Oturun Başvuru Formu

Güle Güle Oturun Başvuru Formu

Güle Güle Oturun Başvuru Nasıl Yapılır?

Acun Medya tarafından TV8’de yayınlanan “Güle Güle Oturun” programı sizin için evinizin değiştirmek istediğiniz bir alanını dekore ediyor ve size “Güle Güle Oturun” diyerek yeni yaşam alanınızı teslim ediyor. Bu fırsattan yararlanmak için başvuru formunu doldurarak başvuru yapmanız gerekiyor.

Güle Güle Oturun Nasıl Bir Program?

Yapımcılığı Acun Medya’ya ait olan “Güle Güle Oturun” programı, evinizin değiştirmek istediğiniz bir alanını dekore eden ve sizin kullanımınıza sunan bir programdır. Maddi imkanları dolayısı ile evinin her alanını gönlüne göre dekore edemeyen, eşyalarını değiştiremeyen, yenilikler yapamayan kişilerin başvurması üzerine değerlendirilerek onaylanan ve sizinle iletişime geçerek evinizin istediğiniz alanında değişiklik sağlayan bu program sizden hiçbir ücret talep etmiyor.

Neden Ücretsiz Yapıyor?

Programın amacı maddi imkanları el vermeyen kişilerin mutlu yaşam alanlarını sağlamak. Hızlı sürede sonuç almak ve daha çok insana bu imkanı sağlamak açısından evinizi komple değil sadece bir alanını, örneğin memnun olmadığınız, arızası olan bir alanını dekore ederek size kullanışlı ve sağlam bir halde teslim ediyor. Bu değişim sırasında ürünleri sponsor firma tarafından karşılandığı için sizden herhangi bir ücret talep etmiyor.

Yeni Yaşam Alanınızı Ne zaman Görüyorsunuz?

Evinizde size yeni bir yaşam alanı dekore edecek olan program bu çalışma süresinde sizin evde olmanıza maalesef müsaade etmiyor. Çünkü sonunda mutluluktan gözyaşı dökeceğiniz dekore edilmiş alanınızı tamamen sürpriz olsun istiyor. İşin ehli birçok üste ekip ile çalışan “Güle Güle Oturun” programı çok kısa süre yeni yaşam alanınızı dekore ediyor. Birkaç gün gibi bir sürede bu işleri halleden profesyonel ekip sizin evinizde çalışırken sizde bir yakınızda birkaç misafir oluyorsunuz. Böyle bir imkanı olmayanlar için programın sunduğu bir başka güzellik ise sizi otelde misafir ediyor olması.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Güle Güle Oturun” programına TV8’in internet sayfası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Şahsi bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, resminiz, evinizde değiştirmek istediğiniz alanın birçok cepheden çekilmiş fotoğrafları, neden değiştirmek istediğiniz, gelir durumunuz gibi sorulan sorulara cevap vererek başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Sitede önemli not olarak paylaşılan uyarı şu şekilde:  Güle Güle Oturun programının başvuruları yalnızca www.tv8.com.tr ve www.tv8basvuru.com üzerinden gerçekleşmektedir. Başvuru adı altında sizlerden para talep eden kişi ya da kişilere lütfen itibar etmeyiniz.


Bir önceki yazımız olan Acun Medya İş Başvurusu başlıklı makalemizde acun medya iş başvurusu, acun medya iş başvurusu 2018 ve acun medya iş ilanları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ