Yasal Bildirim

 

Sitemizde bulunan içerikler personel alımı, bayilik, yeni iş fikirleri gibi konularda iş kurmak isteyen ve iş başvurusu yapmak isteyen ziyaretçilerimize rehberlik etmek ve fikir vermek amacıyla derlenmektedir.

www.isfikirlerivegirisimcilik.com sitesi olarak telif hakkı sahiplerinin tüm haklarını korumayı amaçlıyoruz. Bu yüzden telif ihlallerini çok ciddiye alıyoruz. Sitemizde bulunan içeriklerde telif hakkı sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız ve bu içeriğin sitede bulundurulması için yetki vermediyseniz, iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşan bildirim incelenerek telif ihlali içeren içerik sitemizden üç iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizde Uyar / Kaldır Sistemini benimsemiş bulunmaktayız. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4′e göre telif hakları bulunan içerikler uyarıyı takip eden 3 gün içerisinde sitemizden/sunucumuzdan kaldırılmaktadır. Telif hakkı bulunan içerikler için iletişim bölümünden gerekli uyarıları yapabilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT

Sizden para göndermenizi ve kredi kart bilgilerinizi isteyen kişilere itibar etmeyiniz. Güvenliğiniz açısından telefon numaranızı kesinlikle paylaşmamanız gerekmektedir.

Aşağıda E-mail adresimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

info@isfikirlerivegirisimcilik.com